O nás

Kto sme?

Volám sa Marcel Buchlovič a spolu s partnerkou Dianou Nevizanskou stojíme za značkou Buprom. Túto značku sme vytvorili z lásky a vzťahu k tvorbe rôznych kreatívnych predmetov. Väčšinou keď sme objednávali nejaké produkty pre niekoho ako darček nie vždy sme boli s kvalitou spokojní a z toho dôvodu sme sa rozhodli v roku 2018 založiť vlastné podnikanie. Investovali sme do moderných technológií, rozvoja produktov a firmy. Vďaka tomu vám dnes ponúkame kvalitné produkty a služby zo Slovenska. Dnes sa zaoberáme výrobou a potlačou reklamných a darčekových predmetov, doplnkov na svadbu, pečiatok a textilu.

Hodnotenie od klientov

John Smith

John SmithSMARTWAVE CEO

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur elitad adipiscing Cras non placerat mipsum dolor sit amet, consectetur elitad adipiscing cas non placerat mi.

Ako to vyzerá u nás vo výrobe?

blank
blank
blank
blank
blank

Vízia do budúcnosti

Našou víziou je budovať stabilnú, spoľahlivú a prosperujúcu firmu, schopnú uspokojovať požiadavky klientov a  poskytnúť to najvhodnejšie riešenie s maximálnou kvalitou pre vašu spokojnosť. Snažíme sa rozširovať naše technológie a prinášať vám nové možnosti či poskytovať hodnotu a kvalitu pre váš osobný ale aj pracovný úspech.

Čo vám ponúkame?

Zabezpečujeme výrobu a potlač rôznych reklamných  a darčekových predmetov, pričom veľký  dôraz kladieme na kvalitu produktov, rýchlosť dodania a komunikáciu s klientom.

Dbáme na celý proces výroby produktu od profesionálneho návrhu až po výrobu samotného produktu. Máme radi výzvy a kreativitu, preto na výrobu používame len tie najlepšie technológie a materiály. Počúvame vás a snažíme sa prekonať vaše očakávania. U nás sú samozrejmosťou dohodnuté termíny, ktoré sú pre nás prioritou.

Pre každú príležitosť

Produkty, ktoré odlíšia vaše podnikanie

Zákaznícky servis

Osobná starostlivosť o zákazníka

Garancia spokojnosti

Overíme, či každý detail je tak, ako si želáte