Výroba magnetiek

Výroba magnetiek

Vytvárame spojenie medzi krásou, funkčnosťou a vašou osobnou kreativitou!
U nás si vyberiete

Výroba magnetiek sa zdá byť jednoduchá, ale v skutočnosti sa za tým skrýva komplexný proces spojený s výberom materiálov a rôznymi technikami. Vytvárame unikátne kúsky z magnetických fólií, dreva a ďalších materiálov.

Magnetická fólia je skvelým materiálom na výrobu magnetiek. Táto tenká, flexibilná fólia obsahuje magnetické častice, ktoré ju robia priľnavou ku kovovým povrchom. Je ideálna pre vytváranie praktických a dekoratívnych magnetiek, ktoré môžete umiestniť na chladničku, kovovú tabuľu alebo iné kovové povrchy. Aplikujeme na ňu farebnú tlač.

Drevo je materiál, ktorý pridáva magnetkám prírodný a teplý vzhľad. Z dreva môžeme vyrábať magnetky rôznych tvarov a veľkostí. Gravírovanie a rezanie umožňujú vytvárať unikátne vzory, obrázky alebo texty drevených magnetiek. Tieto kúsky majú osobný charakter a sú ideálne ako darčeky alebo suveníry.

Nezáleží na tom, či sú to magnetky na chladničku určené na ozdobenie vášho domova, na reklamné účely alebo ako osobný darček. Každý kúsok má svoj vlastný charakter a príbeh. V našom štúdiu kombinujeme nápady a technické zručnosti, aby sme vyrobili magnetky, ktoré vás potešia a inšpirujú každý deň. 

Toto sme už vyrobili
Ukážka produktov

Cenová ponuka zadarmo

Vyžiadajte si ponuku
na mieru

Ak nás chcete kontaktovať, vyplňte formulár , alebo volajte medzi 9:00 a 18:00, pondelok až piatok.

Zavolajte nám

0904 985 808

Email

studio@buprom.sk