Technológie

Technológie

Máme najmodernejšie technológie!
Ako vyrábame?

Používame špičkové technológie pri tlači a výrobe reklamy. Využívame laserové gravírovanie pre precíznu a kvalitnú úpravu rôznych materiálov. Tiež používame sieťotlač na textil, ktorá umožňuje tlač obrázkov a log na tričká, mikiny a iné textilné produkty. Aby sme zabezpečili dlhotrvajúcu kvalitu našich výrobkov, používame aj UV tlač, ktorá zabraňuje vyblednutiu farieb. Používame aj ďalšie technológie, ktoré si môžete pozrieť nižšie.

Digitálna UV tlač

Digitálna UV tlač je technológia na tlač farebných obrázkov s vysokou kvalitou a detailnosťou. Využíva ultrafialové svetlo a môže byť použitá na tlač rôznych reklamných materiálov, ako sú samolepky, výklady alebo plagáty.

Veľkoformátová tlač

Používa na tlač rôznych veľkých formátov, ako sú bannery, plachty, samolepky a iné. Táto metóda umožňuje tlač na širokú škálu materiálov, vrátane papiera, plastu a textilu.  Veľkoformátová tlač poskytuje vysokú kvalitu tlače a je schopná vytlačiť veľké množstvo tlačovín za krátky čas. 

DTF potlač

Digitálna transférová potlač, sa používa na tlač tričiek, šiltoviek a tašiek s vysokou kvalitou a detailnosťou. Táto technológia využíva digitálne tlačiace stroje na tlač farieb a grafiky na textil pomocou špeciálnej fólie, ktorá sa potom prenesie na koncový výrobok pomocou tepla a tlaku.

CNC frézovanie

CNC frézovanie sa používa na vytváranie výrobkov z rôznych materiálov, ako sú drevo, plast a kov, pomocou frézovacieho stroja s počítačovým ovládaním. Táto technológia umožňuje vytvárať precízne a detailné výrobky s presnosťou na milimeter.

Gravírovanie a rezanie

Gravírovanie a rezanie laserom sa používajú na vytváranie precíznych a detailných drevených a kovových výrobkov s logom alebo textom. Technológia využíva laserové lúče na odstraňovanie materiálu a vytváranie presných grafík.

Sieťotlač

Sieťotlač sa používa na tlač veľkého množstva reklamných produktov s jednoduchými grafikami, ako sú napríklad tričká, tašky, mikiny, šiltovky, vesty a pracovné oblečenie. Táto technológia využíva sieťové tlačiace stroje na rýchlu a efektívnu tlač.

Flex a Flock

Využíva sa na potlač textilu, vysokou kvalitou a leskom. Flex je technológia, ktorá využíva flexibilné termo transferové fólie na tlač grafiky na textil. Flock je technológia, ktorá využíva vlákninové fólie na vytváranie textúrovaného povrchu s vlnovitým vzhľadom.

Sublimačná tlač

Sublimačná tlač sa používa na tlač hrnčeko, šiltoviek a pod. s vysokou kvalitou. Táto technológia využíva stroje na tlač farieb a grafiky pomocou sublimačných farieb, ktoré sa prenášajú na koncový výrobok pomocou tepla a tlaku.

Vyšívanie

Vyšívanie sa používa na vytváranie tričiek, šiltoviek a tašiek s vysokou kvalitou a trvanlivosťou s vyšívanými logami alebo textom. Táto technológia využíva špeciálne vyšívacie stroje na vytváranie vyšívania pomocou nití a ihiel.

Tampónová tlač

Tampónová tlač sa používa na tlač pier, hrnčekov a kľúčeniek a podobne s jednoduchými a farebnými grafikami. Táto technológia využíva špeciálne formy s tvarom grafiky, ktoré sa naplnia farbou a potom sa prenášajú na koncový výrobok pomocou tlaku.

Maloformátová tlač

Maloformátová tlač sa používa na tlač menších reklamných materiálov, ako sú vizitky, letáky a brožúry. Táto technológia využíva tlačiace stroje s menšími formátmi papiera a umožňuje tlač na rôzne typy papiera a s rôznymi grafickými možnosťami.

Plotrovanie, vyrezávanie

Plotrovanie fólií sa využíva na presné vyrezávanie fólií do požadovaného tvaru a vytváranie precíznych a detailných grafických prvkov. Môže sa použiť na vytváranie reklamných materiálov ako samolepky, výklady alebo plagáty s vysokou kvalitou a detailnosťou.

Rýchla a kvalitná
Výroba na mieru

Chcete mať niečo originálne, niečo, čo vás zviditeľní a zaujme vašich zákazníkov? Máme pre vás skvelú ponuku – výrobu na mieru. Pošlite nám svoju predstavu a my sa postaráme o to, aby váš produkt bol presne taký, aký si predstavujete. Kontaktujte nás na email studio@buprom.sk  alebo vyplňte kontaktný formulár a my vám radi vypracujeme cenovú ponuku.