Výroba na mieru

Nenašli ste čo hľadáte?

Nevyhovuje vám ponuka nášho eshopu? Nevadí. Máme tu pre vás ponuku výroby na mieru. Zašlite nám vašu predstavu buď na email studio@buprom.sk alebo prostredníctvom kontaktného formulára a my vám radi vypracujeme produkt podľa vašich predstáv.

Pánske tričko BASIC

Aké produkty vieme vyrobiť?

Výroba tabuliek, menoviek a štítkov
Gravírovanie a výroba tabuliek, štítkov, menoviek, ktoré majú široké využitie. Či už ide o označenie kancelárií, bezpečnostné a výstražné tabuľky, menovky na dvere a veľa ďalšieho

Gravírovanie a rezanie
Zákazkové gravírovanie a rezanie CO2 laserom vašich materiálov alebo produktov. Gravírovanie umožňuje vyrývanie textov, obrázkov či grafických návrhov do rôznych materiálov ako napr. drevo, plast, sklo, koža.

Výroba suvenírov
navrhujeme a vyrábame rôzne typy suvenírov. Spracujeme vašu požiadavku od návrhu až po hotový suvenír. Vhodné pre obce a mestá, hotely, predajcov suvenírov a pod.

Výroba reklamných a darčekových predmetov na mieru
Pokiaľ ste si nevybrali z našej ponuky a hľadáte originálny darčekový alebo reklamný predmet, ponúkame vám možnosť vytvoriť si ho na mieru podľa vašej predstavy.

Grafické práce 
Možnosť návrhu, dizajnu, potlače loga, plagátov, letákov, svadobných oznámení a mnoho ďalšieho.

výroba plakiet a trofejí
Kompletná realizácia plakiet a trofejí od tvorby návrhu až po konečnú výrobu.

Proces objednávky a potlače

  • Po prijatí dopytu skontrolujeme dáta a ich vhodnosť pre potlač
  • Vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku a stanovíme orientačný termín dodania
  • V prípade potvrdenia cenovej ponuky, vypracujeme predtlačový grafický návrh, návrh je zadarmo a je možné ho upraviť podľa vašich požiadaviek
  • Po potvrdení grafického návrhu zaradíme objednávku do výroby

Podklady pre tlač

Pri objednávke je nutné jednoznačne definovať farebnosť, ideálne v CMYK. Do úvahy sa tiež musí brať výsledný vzhľad potlače, pretože podkladová farba materiálu môže skresliť výslednú farebnosť.

Podklady na tlač môžu byť vo vektoroch aj v bitmapách. U bitmapových, rastrových obrázkov je nutné dodať predlohu v elektronickej podobe vo veľkosti 1:1 s rozlíšením minimálne 300 DPI.

Podklady je potrebné dosať v následných formátov:
Vektor: .cdr, .ai, .eps, .svg, .pdf  (písmo musí byť prevedené do kriviek)
Bitmapa: .pdf, .psd, .psb, .jpg, .png