Vzorky produktov

Vyskúšajte pred tým ako nakúpite

Uvedomujeme si, že možnosť si reklamný predmet chytiť do ruky, poriadne prezrieť a odskúšať je oveľa viac ako x-krát vidieť na obrázkoch v našom e-shope.  Vzhľadom na našu širokú ponuku reklamných produktov je občas ťažké vybrať ten správny predmet pre vás. Niekedy si myslíte, že farba na monitore je vhodná ale na živo nemusí byť ten správny odtieň. Inokedy zas hľadáte produkt s nízkou cenou, ale keď sa vám produkt dostane do rúk zistíte, že nespĺňa vaše požiadavky. Preto, ak si ich chcete pre kúpou vyskúšať, prezrieť a presvedčiť sa, či spĺňa vaše požiadavky na kvalitu, cenu a iné, vyjdeme vám v ústrety zapožičaním vzoriek.

Prečo sa vzorka oplatí?
– Zistíte či produkt spĺňa vaše očakávania
– Vyskúšate si ako funguje a či je vhodný pre vás
– Nie je nič lepšie ako predmet držať v ruke a mať možnosť si ho prezrieť zo všetkých strán

Je to dokonalý spôsob ako nájsť dokonalý produkt.

Samplebox zdarma

Pre našich stálych klientov zasielame pravidelne naše SAMPLE BOXY. Špeciálne krabice naplnené vzorkami, ponukami, informáciami o najnovších a trendových produktoch. To znamená, že budete mať vždy prehľad o našich novinkách a produktoch, ktoré sú práve v trende.  Najlepšie na tom je, že si budete môcť produkty fyzicky prezrieť a vyskúšať, vlastne budú vaše a to všetko ZADARMO!

Aký je postup pri zapožičaní vzoriek bez potlače alebo vzoriek na mieru s potlačou?

Vyberte si reklamné predmety, ktoré máte záujem si zapožičať. Napíšte nám názvy reklamných predmetov / katalógové číslo a odošlite na našu emailovú adresu studio@buprom.sk . Následne si dohodneme podmienky a dobu zapožičania.

Vzorky bez potlače
1. Ako zábezpeku vystavíme z našej strany faktúru, ktorú nám uhradíte
2. Po úhrade odošleme vzorky na vašu adresu
3. Po vrátení nepoškodených vzoriek resp. vrátených v pôvodnom stave, v akom vám boli zapožičané, vystavíme dobropis a faktúru v plnej výške vyplatíme

Vzorky s potlačou
1. Spracujeme kalkuláciu na dopytovaný počet vzoriek
2. Po odsúhlasení vystavíme faktúru za výrobu vzorky a po úhrade začneme s výrobou
3. Hotové vzorky odošleme na vašu adresu
4. Ak do 7 dní vytvoríte objednávku na ďalšie množstvo produktov rovnakého ako vzorky, časť nákladov na jej výrobu vám môžeme odrátať z celkovej sumy